• Слайд 1
 
interatletika.com
Положення про проведення відкритого Чемпіонату Південного регіону України з чоловічого бодібілдингу, класичного бодібілдингу, чоловіків фізік та жіночого бодіфітнесу, бікіні, жінок фізік.

Положення про проведення відкритого Чемпіонату Південного регіону України з чоловічого бодібілдингу, класичного бодібілдингу, чоловіків фізік та жіночого бодіфітнесу, бікіні, жінок фізік.

«ПОГОДЖЕНО»

Начальник управління
молодіжної політики та спорту
Одеської облдержадміністрації

_____________ В.О.Березуцький

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Президент федерації
бодібілдингу Одеської області

______________ І.О.Торбан

______________ 2017 року

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення відкритого Чемпіонату Південного регіону України з чоловічого бодібілдингу, класичного бодібілдингу, чоловіків фізік та жіночого бодіфітнесу, бікіні, жінок фізік.

 1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

 • виявлення найсильніших спортсменів Південного регіону України у всіх категоріях;
 • подальший розвиток виду спорту та його популяризація на півдні України;
 • підвищення рівня майстерності спортсменів;
 • виявлення перспективного резерву для збірних команд України;
 • відбір сильніших спортсменів та формування збірних команд областей південного регіону для участі у Чемпіонаті України 2017 року.

2. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання проводяться 8 жовтня 2017 року в приміщенні ДК Політеха (ОНПУ), за адресою: м.Одеса, просп. Шевченка, 1а.

На змаганнях будуть присутні представники Одеської облдержадміністрації, Національної федерації бодібілдингу України, спонсори.

 

3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Керівництво проведенням змагань здійснюється управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської облдержадміністрації та федераціями бодібілдингу Одеської та Миколаївської областей.

 

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До участі в змаганнях допускаються всі спортсмени Одеської області. Спортсмени інших областей України, м.Києва, виключно за попередніми заявками від обласних президентів.

Змагання проводяться за правилами Національної федерації бодібілдингу України та міжнародними правилами бодібілдингу IFBB у вагових та ростових категоріях:

 • Чоловіки юніори (до 23 років): абсолютна категорія;
 • Чоловіки класичний бодібілдинг: абсолютна категорія;
 • Чоловіки фізік: до 176см, до 182см, понад 182см;
 • Жінки бодіфітнес: абсолютна категорія;
 • Жінки фізік: абсолютна категорія;
 • Жінки бікіні: до 160см, до 164см, до 169см, понад 169см;
 • Чоловіки бодібілдинг: 80кг, 90кг, понад 90кг;

 

 • Всі спортсмени повинні бути загримовані будь-яким тоном для шкіри (гримом), який не лишає плям.
 • Спортсмени, у яких одяг для виступу та зовнішній вигляд, не відповідає правилам змагань, до змагань не допускаються!
 • Спортсмен може виступати тільки в одній категорії.
 • У категорії бодіфітнес та бікіні висота платформи (підошви) не повинна перевищувати 1см в найвищому місці, а висота каблука 12см.

5. ФІНАНСУВАННЯ

Витрати, пов’язані з організацією проведення змагань, покладаються на федерацію бодібілдингу Одеської області. Витрати по відрядженню (проїзд, харчування, добові, проживання) учасників, тренерів-представників та суддів – за рахунок відряджуючої організації.

 

6. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

До уваги спортсменів Одеської області!

07.10.2017

субота

18:00-20:00 реєстрація учасників, які мешкають в м. Одесі (ФК «Yes Fitness», пров. Нечипоренко, 4)

08.10.2017

неділя

9:00-10:00 реєстрація учасників з інших областей України (на місці проведення)
10:00-12:00 засідання суддівської колегії
12:00-12:30 відкриття змагань
12:30-18:00 півфінали та фінали у всіх категоріях, нагородження

7. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Переможці визначаються у вагових, ростових та вікових категоріях по сумі балів, здобутих у раундах, передбачених правилами ФББУ.

8. НАГОРОДЖЕННЯ

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у категоріях, нагороджуються медалями та дипломами; 4, 5, 6 місця - дипломами. Абсолютні переможці в категоріях бодібілдинг, чоловіки фізік та жінки бікіні нагороджуються кубками.

9. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД

У відповідності до Постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів":

 • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
 • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними державними адміністраціями.

Власник спортивної споруди не менш, ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.

Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

10. МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ

У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.10.2008 №614. Присутність лікаря із спортивної медицини на змаганнях обов'язкова.

Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення, в межах компетентності, обов'язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

11. ЗАЯВКИ

Заявки, підготовлені в установленому порядку, відряджуючою організацією, за підписом президента обласної федерації та завірені лікарем разом з паспортами та іншими документами, передбаченими правилами змагань, подаються у мандатну комісію змагань в день приїзду.

До основної заявки додається анкета спортсмена та флешка тільки з фонограмою для даної довільної програми у форматі MP3 (для категорій, де є довільна програма).

До змагань допускаються учасники, які підтвердили у встановлений термін свою участь.

Попередні заявки приймаються не пізніше 24 вересня 2017 року за адресою: info@fbb.od.ua

 

Головний суддя змагань, суддя НК – Дічковська Н.В., м.Одеса

Головний секретар змагань – Цапенко В.М., м.Одеса

Для довідок: http://fbb.od.ua/

тел. (050) 416-16-08

  

Це положення складено відповідно до статті 45 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 06.08.2010 №2659 «Про затвердження Вимог до змісту положення (регламенту) про офіційні фізкультурно-оздоровчі заходи або спортивні змагання» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.09.2010 №766/18061 і є офіційним викликом на змагання.