• Слайд 1
Биола
Интер Атлетика

РЕЄСТР Суддів Національної федерації бодібілдингу ФББУ/IFBB

на 2018 рік

АР Крим

перша категорія

Захаров Андрій  Вікторович

міжнародна  категорія

Мітрюшин Вадим Олександрович

Вінницька область

міжнародна  категорія

Панадій Сергій Олексійович

міжнародна  категорія

Шепітко Ігор Валентинович

дубль

Федоренко Вячеслав Олегович

Волинська область

національна категорія

Горошко Володимир Павлович

Дніпропетровська область

дубль

Шарапов Андрій

Донецька область

міжнародна  категорія

Поліщук Віктор Іванович

міжнародна  категорія

Талавера Віталій Сергійович

перша категорія

Коваленко Богдан Валерійович

перша категорія

Сапах Дмитро Валерійович

перша категорія

Сігнатулін  Максим Віталійович

Житомирська область

перша категорія

Шумінський Віктор Олегович

дубль

Мартиросян Азгуш

Закарпатська область

перша категорія

Метенько Оксана     

перша категорія

Теслович Ростислав Олександрович

перша категорія

Свида Олександр

Запорізька область

національна категорія

Белінська Олена Сергіївна

дубль

Березовський Максиміліан Олегович

перша категорія

Бойко Світлана Владиславівна

міжнародна  категорія

Долгокір Андрій Іванович

дубль

Дурніва Ганна Григорьївна

національна категорія

Зубатенко Ліана Григорівна

дубль

Каленський Віталій

перша категорія

Марченко Роман Вікторович

перша категорія

Міхайленко Віталій Валерійович

дубль

Хомяк Андрій Юрійович

Івано-Франківська область

перша категорія

Грицак Андрій Зіновійович

перша категорія

Хашалов Федір Магомедович

дубль

Пронін Озарій Леонідович

дубль

Гаврюшина Оксана Володимирівна

дубль

Слижук Іван Володимирович

Київ

перша категорія

Біленко Сергій Володимирович

міжнародна  категорія

Білоус Олександр Якович

перша категорія

Горячун Юлія Кадівна

міжнародна  категорія

Делієв Ігор Анатолійович

міжнародна  категорія

Делієва Ірина Ігорівна

перша категорія

Єрьоміна Ірина

міжнародна  категорія

Кислий Олександр  Олександрович

перша категорія

Коркосенко Олег Миколайович

міжнародна  категорія

Стеценко Валерій Борисович

національна категорія

Смаглюк Вікторія Валеріївна

перша категорія

Шильк Юлія

перша категорія

Лучишин Олег

Кіровоградська область

дубль

Ярьомєнко  Василь Миколайович

Луганська область

перша категорія

Василевський Вадим Сергійович

національна категорія

Ісатов Олександр Юрійович

міжнародна  категорія

Квінікадзе Хвіча Заурович

Львівська область

національна категорія

Богданов Володимир Миколайович

національна категорія

Богданова Олена Володимирівна

перша категорія

Войнаровська Вікторія Миколаївна

перша категорія

Куліш Маріанна Романівна

дубль

Кухарчук Андрій Володимирович

дубль

Лукачук Ігор Ігорович

дубль

Поліщук Андріан Юліанович

дубль

Полухін Сергій Віталійович

дубль

Тестевич Юрій Григорович

перша категорія

Шабатілова Олена Євгенівна

Миколаївська область

перша категорія (діти)

Васильєва  Оксана Василівна

національна категорія

Єрьомін Олександр Михайлович

національна категорія

Лєонтьєв Олєг Анатолійович

перша категорія

Твеліна Аліса Олександрівна

дубль

Брєвда Максим

дубль

Паліюк Кирило Олександрович

Одеська область

дубль

Артюшкін Олег Валентинович

національна категорія

Дічковська  Наталья Вікторівна

перша категорія

Дуднік Тетяна Миколаівна

національна категорія

Меркушев Олексій Георгійович

перша категорія

Ноябрьов Дмитро Валентинович

національна категорія

Толкач Андрій Васильович

перша категорія

Торбан Ігор Олександрович

дубль

Кожанов Игорь

перша категорія

Федоренко Владислав Володимирович

перша категорія

Цапенко Вадим Миколаєвич

дубль

Марченко Анна

Полтавська область

перша категорія

Болтишєва Катерина Василівна

національна категорія

Гордієнко Людмила Іванівна

міжнародна  категорія

Гордієнко Олександр Станіславович

дубль

Жеребятьєва Олександра Євгеньєвна

дубль

Строкотов Валерій Валерійович

дубль

Кузнецов Володимир Іванович

національна категорія

Матосян Лєрнік Григорійович

дубль

Гладкая Юлія

перша категорія

Шиян Інна Олеговна

перша категорія

Уткін Олександр Олегович

Рівненська область

дубль

Ніколайчук Валерій  Васильович

Сумська область

національна категорія

Танчик Сергій Іванович

Харківська область

дубль

Мікуленко Олександр Володимирович

дубль

Подоляка Володимир Володимирович

національна категорія

Соловов Єгор Володимирович

перша категорія

Преснякова Дар'я Володимирівна

дубль

Трикоз Дмитро Володимирович

дубль

Сідоренко Світлана Сергіївна

дубль

Ющенко Катерина

дубль

Кучер Станіслав Володимирович

Херсонска область

дубль

Повод Тамара Андріївна

перша категорія

Литвиненко Артем Вікторович

Хмельницька область

національна категорія

Ніколаєць Олег Анатолійович

дубль

Бестяк Артем Олександрович

дубль

Шумілін Олег Васильович

дубль

Байдусь  Сергій Миколайович

Черкаська область

перша категорія

Кисляков Михайло

національна (діти)

Ленська Лідія Петрівна

міжнародна (діти)

Оробець Антоніна Левківна

національна (діти)

Оробець Оксана Юріївна

перша категорія

Ященко Андрій Павлович

Чернівецька область

перша категорія

Янчук Ігор Олександрович

перша категорія

Янчук Оксана Володимирівна

дубль

Мельничук Юрій Сергійович

дубль

Заремський Максим

дубль

Семенов Павло