• Слайд 1
 
interatletika.com
biolaЮрій Гайдук: «Участь збірної України в міжнародних змаганнях в період пандемії - це вищий пілотаж ФББУ!»

Два візити в Санта-Сусанну восени цього року для класика Юрія Гайдука завершилися медальними успіхами. Миколаївський атлет 17 вересня став віцечемпіоном Європи, а 6 листопада виборов титул чемпіона світу з класичного бодібілдингу.

Пресслужба ФББУ звернулася до Юрія Гайдука з проханням розповісти про атмосферу, яка панувала на світовому чемпіонаті і всередині національної збірної, про роль тренера в своїх успіхах і як змінилося життя після перемоги на чемпіонаті світу.

Юрій Гайдук:

«До сих пір не віриться, що вдалося виступити на міжнародних стартах в 2020-му році через ситуацію з пандемією в світі. Здивований, як вдалося організаторам все так продумати і провести всі змагання як було заплановано. Участь збірної України в міжнародних змаганнях в період пандемії - це вищий пілотаж ФББУ! Велика заслуга в тому, що поїздка стала можливою для українських спортсменів Ірини Ігорівни Делієвої, яка виконала величезний обсяг роботи з документами.

Запам'яталися в Санта-Сусанні велика яскрава сцена, комфортна температура повітря, багато місця для нанесення гриму і для відпочинку, купа безкоштовної води. Тобто, для виступаючого атлета кращі умови і не придумаєш.

Цікавою, професійною та дуже дружньою була атмосфера в збірній України.

Атлети отримували багато порад і підказок від тренерів збірної. Було багато дискусій і суперечок, які завжди приводили до логічного завершення і найкращого результату. А найцікавіше - суперництво між нашими атлетами на сцені, особливо коли вони зустрічалися в абсолютній категорії. В цей час гордість за країну зашкалювала, і, звичайно ж, було дуже цікаво дізнатися хто ж переможе.

Співавтор моїх перемог - мій тренер Вадим Сергійович Василевський. Наскільки "рідким" до нього потрапив я на початку нашого знайомства, знає тільки він.

Скажу зі стовідсотковою впевненістю, якби не Вадим, тоді всі мої призові місця були б максимум на обласних змаганнях.

Життя після перемоги в Іспанії особливо не змінилося: робота, сім'я, робота.

Написали пару статей в соціальних мережах і на новинних сайтах про "тріумф в Іспанії". На цьому, мабуть, все.

Після змагального сезону буду відпочивати і чекати повної стабілізації ситуації з коронавірусом в світі. Постараюся не пропустити Чемпіонат світу 2021-го року».

1