• Слайд 1
 
interatletika.com
Юрій Зимогляд: «Я поставив перед собою ціль і впевнено йшов до неї!»

Двічі поспіль стати абсолютним чемпіоном світу – це унікальне досягнення, автором якого став майстер спорту України міжнародного класу Юрій Зимогляд. Сумчанин став кращим з кращих у класик фізик на Чемпіонатах світу IFBB 2019-го та 2020-го років в Об’єднаних Арабських Еміратах та Іспанії відповідно. Медальний цьогорічний доробок Юрій також поповнив сріблом Чемпіонату Європи. Титулований спортсмен розповів пресслужбі ФББУ як проходила підготовка до змагань, коли відповідальні старти позаду, кому приділятиме всю свою увагу.

Юрій Зимогляд:

«До Чемпіонату світу-2020 я готувався як в останнє. Це була дійсно одна з найважчих підготовок, як морально так і фізично.

На початку підготовки, як тільки відчинилися зали і з'явилася можливість тренуватися (після весняної пандемії COVID-19), я поставив перед собою ціль і впевнено йшов до неї!

Також в цьому сезоні було авантюрою виступити ще й на Чемпіонаті Європи, який проходив в середині вересня, де я вдруге став віцечемпіоном Європи.

Та це мене змотивувало ще більше і, як результат, ми з тренером Вадимом Василевським допрацювали форму до головного турніру на який націлювались та вдруге взяли титул абсолютного чемпіона світу.

Свій змагальний сезон 2020 року я закінчив. Зараз хочу відпочити та приділити більше уваги сім'ї та роботі.

Окрему подяку хотілось би висловити керівництву нашої  Федерації, функціонерам ФББУ та всім причетним до організації поїздки на Чемпіонат світу-2020, який виявився дійсно складним в умовах пандемії COVID-19.

Всі організаційні питання, перельоти, розміщення, запрошення, реєстрації та іншу "паперову метушню" Федерація бодібілдингу України повністю взяла на себе.

Це, гадаю, було важливо для кожного спортсмена нашої збірної, так як кожен зміг сконцентруватися лише на підготовці до змагань.

І, як результат, збірна України по бодібілдингу за підсумками Чемпіонату світу 2020 - зайняла перше загальнокомандне місце! СЛАВА УКРАЇНІ!»

1