• Слайд 1
 
interatletika.com
1
Президент ФББУ Ігор Делієв про виступ збірної України на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу: «Це була красива перемога!»

З 16 по 21 вересня 2020 року в іспанському місті Санта-Сусанна національна збірна України взяла участь в Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу серед жінок, чоловіків, юніорок, юніорів та ветеранів.

Незважаючи на всесвітню пандемію COVID-19, в Іспанію на головні змагання року в європейському бодібілдингу приїхали понад 400 атлетів з 25 країн. Жага змагальної боротьби, протистояння з найсильнішими, і в той же час очікування приємних зустрічей з колегами і друзями по спорту з усієї Європи після тривалої карантинної паузи оволоділи всіма членами європейської родини бодібілдингу та фітнесу напередодні чемпіонату континенту.

Жадали і українці стати учасниками європейського форуму. Нас змусили нервувати і хвилюватися, але не зломили бюрократичні перешкоди в аеропорту Барселони. Двадцять годин очікування, складних перемовин на рівні перших осіб урядів двох країн і питання вирішилося - збірну України пропустили на територію Іспанії.

І почалося! Ми змусили аплодувати нашим успіхам на змагальній сцені весь світ. Двадцять разів лунав Гімн України на честь перемог спортсменів збірної України на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу-2020.

Здавалося, що несподівані пригоди українців в аеропорту Барселони, тільки загартували нашу дружну команду. Результатом виступу національної збірної України на змагальній сцені Чемпіонату Європи з бодібілдингу стали:

в змаганнях чоловіків і жінок 12 золотих медалей, 9 срібних і 7 бронзових медалей;

в змаганнях юніорів і юніорок 2 золоті медалі, 1 срібна та 1 бронзова медаль;

в змаганнях ветеранів 6 золотих медалей, 1 срібна та 1 бронзова медаль.

Напевно, одні з найдорожчих трофеїв в колекції ФББУ - це командні кубки, в завоюванні яких є частинка праці кожного члена великої і дружної сім'ї національної федерації.

Збірна команда України з бодібілдингу зайняла на чемпіонаті Європи-2020 перше загальнокомандне місце серед жінок, третє загальнокомандне місце серед чоловіків і перше загальнокомандне місце серед юніорів. Браво!

ДОРОГІ КОЛЕГИ!

Спортсмени, тренери, судді!

Від щирого серця вітаю Вас з красивою перемогою!

Я був з Вами всюди, від аеропорту Барселони до всіх Гімнів України, які звучали у Вашу честь!

Я зрозумів, як відчував себе конструктор Корольов спостерігаючи за польотом космічних кораблів не маючи можливості «в живу» відчути радість польоту!

А Ви всі «космонавти», переможці, тріумфатори нашого виду спорту!

Дякую Вам за гарну і сильну роботу!

Всіх вітаю і обіймаю!

Чекаємо в Україні!

 

Президент ФББУ Ігор Делієв

1