• Слайд 1
 
interatletika.com
biola



СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ДЛЯ УЧАСТІ У ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З БОДІБІЛДИНГУ ТА ФІТНЕСУ-2020

Публікуємо склад спортсменів ФББУ, які представлятимуть український бодібілдинг на Чемпіонаті Європи у іспанській Санта-Сусанні з 16 по 21 вересня 2020 року:

 

1. Мацегора Алла, Запорізька область (Women Bodyfitness up to & incl. 168cm, Master Women Bodyfitness Age 35-39: open);

 

2. Василевська Анастасія, Луганська область (Women Artistic Fitness Open Class, Junior Women Bodyfitness 16-20 years open);

 

3. Могер Андрій, Одеська область (Master Men Bodybuilding 45-49 yrs Over 90 kg, Men Bodybuilding Up to & incl. 95 kg);

 

4. Душенко Анна, Харківська область (Women Bikini-Fitness up to & incl. 169cm);

 

5. Петровська Анна, Вінницька область (Women Bikini-Fitness up to & incl. 166cm);

 

6. Вавілова Ганна, Черкаська область (Women Artistic Fitness Open Class);

 

7. Ткач Артем, м. Київ (Men Physique up to & incl. 176 cm);

 

8. Ціпко Данило, Одеська область (Men Classic Bodybuilding over 180 cm);

 

9. Ключник Дмитро, Запорізька область (Muscular Men Physique Open Class);

 

10. Марченко Дмитро, Одеська область (Men Bodybuilding Up to & incl. 85 kg);

 

11. Хашалов Федір, Івано-Франківська область (Men Fitness Open Class);

 

12. Самойлова Євгенія, Запорізька область (Master Women Bikini-Fitness Age 35-39 up to 164 cm);

 

13. Носоленко Інна, Черкаська область (Women Fitness up to 163 cm);

 

14. Грабовська Ірина, Одеська область (Women Bikini-Fitness up to & incl. 164cm);

 

15. Кадирова Іванна, м. Київ (Women Bikini-Fitness up to & incl. 162cm);

 

16. Радецька Катерина, Одеська область (Women Bikini-Fitness up to & incl. 164cm);

 

17. Говберг Максим, Одеська область (Junior Men Classic Bodybuilding 21-23 years: open);

 

18. Дорошенко Маргарита, Донецька область (Women Fitness up to 163 cm, Junior Women Fitness 21-23 years: up to & incl. 163 cm);

 

19. Бурлака Марія, Черкаська область (Women Bikini-Fitness up to & incl. 158cm, Master Women Bikini-Fitness Age 35-39: Up to 164 cm);

 

20. Маєвська Марина, м. Київ (Women Bodyfitness up to & incl. 163cm);

 

21. Булах Марина, м. Київ (Women Wellness Fitness Up to & incl. 163 cm);

 

22. Мельченко Марина, Рівненська область (Women Physique up to 163 cm);

 

23. Полапа Марина, Полтавська область (Women Fit-Model Over 168 cm);

 

24. Єршова Марина, Одеська область (Master Women Bodyfitness Age ≥45: open);

 

25. Губенко Наталія, Запорізька область (Master Women Bikini-Fitness Age 40-44: open);

 

26. Прохорова Наталія, Полтавська область (Master Women Physique Age ≥35: open, Women Physique Over 163 cm);

 

27. Савченко Олександр, Одеська область (Men Physique up to & incl. 176 cm);

 

28. Сіренко Олександр, Полтавська область (Men Classic Bodybuilding up to & incl. 171 cm);

 

29. Суманєєва Олександра, м. Київ (Junior Women Bikini-Fitness 21-23 years: up to & incl. 166 cm, Women Bikini-Fitness up to & incl. 164cm);

 

30. Вакарова Олександра, Закарпатська область (Women Artistic Fitness Open Class);

 

31. Зубко Олександра, Львівська область (Women Bikini-Fitness up to & incl. 160cm);

 

32. Іжикевич Олена, Одеська область (Women Bikini-Fitness up to & incl. 166cm);

 

33. Дух Олеся, Одеська область (Women Bikini-Fitness up to & incl. 164cm);

 

34. Бойченко Рузалія, Одеська область (Women Wellness Fitness up to & incl. 163cm);

 

35. Ткаченко Сергій, м. Київ (Muscular Men Physique Open Class);

 

36. Москаленко Тетяна, Сумська область (Women Wellness Fitness Up to & incl. 158 cm, Master Women Wellness Fitness Age 35-39: open);

 

37. Вельшина Тетяна, Луганська область (Women Fit-Model Over 163 cm);

 

38. Посенко Вероніка, Черкаська область (Junior Women Fitness 16-20 yrs up to 163 cm, Women Fitness up to 163 cm);

 

39. Щербакова Вікторія, Харківська область (Women Wellness Fitness up to 168 cm);

 

40. Паламарчук Віолета, Одеська область (Women Bikini-Fitness up to & incl. 169cm);

 

41. Шикула Юлія, Запорізька область (Women Bodyfitness over 168cm);

 

42. Зимогляд Юрій, Сумська область (Men Classic Physique Up to & incl. 175cm);

 

43. Гайдук Юрій, Миколаївська область (Men Classic Bodybuilding Up to & incl. 180cm).

 

У суддівському корпусі Чемпіонату Європи працюватимуть чотири судді міжнародної категорії з України:

Ірина Делієва, Віталій Талавера, Вадим Василевський, Владислав Федоренко.

 

Бажаємо успіхів членам збірної команди України на Чемпіонаті Європи-2020!

1