• Слайд 1
 
interatletika.com
biola



Чемпіонат України з бодібілдингу-2019
Результати другого дня змагань
27 жовтня 2019 року, Центр культури та мистецтв КПІ

Чоловіки фітнес
1. Гайшук Роман (Черкаська область)
2. Хашалов Федір (Івано-Франківська область)
3. Стріжов Олег (Донецька область)

Жінки бікіні до 158 см
1. Шевчук Олеся (Київ)
2. Бурлака Марія (Черкаська область)
3. Пустовіт Юлія (Чернігівська область)
4. Громська Вікторія (Київ)
5. Добросол Анастасія (Полтавська область)
6. Кулемзіна Альона (Запорізька область)

Жінки бікіні до 160 см
1. Єнько Яна (Житомирська область)
2. Зубко Олександра (Львівська область)
3. Кадирова Іванна (Київ)
4. Поліщук Аліна (Одеська область)
5. Сіврюк Альона (Луганська область)
6. Аббасова Есміра (Київ)


Жінки бікіні до 162 см
1. Сочинська Інна (Миколаївська область)
2. Бершеда Наталя (Львівська область)
3. Гордієнко Тетяна (Дніпропетровська область)
4. Тертишна Наталя (Харківська область)
5. Куковинець Наталія (Дніпропетровська область)
6. Куліченко Влада (Київ)

Жінки бікіні до 164 см
1. Гончаренко Ірина (Миколаївська область)
2. Миц Марина (Чернігівська область)
3. Радецька Катерина (Одеська область)
4. Дух Алеся (Одеська область)
5. Тохтарова Катерина (Київ)
6. Бойко Олена (Полтавська область)

Жінки бікіні до 166 см
1. Іжикевич Олена (Одеська область)
2. Сербіненко Олена (Полтавська область)
3. Митькова Тетяна (Дніпропетровська область)
4. Щербак Анна (Київ)
5. Муселімян Вікторія (Київ)
6. Мещерякова Ніна (Миколаївська область)

Жінки бікіні до 169 см
1. Шинкарьова Дарина (Київ)
2. Брюгген Олена (Харківська область)
3. Пожевілова Катерина (Київ)
4. Богатьонок Наталія (Київ)
5. Шевченко Тетяна (Дніпропетровська область)
6. Галіч Олена (Чернігівська область)

Жінки бікіні до 172 см
1. Кононова Дар’я (Київ)
2. Дерягіна Ольга (Одеська область)
3. Вернюк Марія (Рівненська область)
4. Нагорнюк Вікторія (Київ)
5. Шторц Олександра (Дніпропетровська область)
6. Суренщикова Ангеліна (Київ)

Жінки бікіні понад 172 см
1. Пастух Євгенія (Київ)
2. Коновова Катерина (Луганська область)
3. Яценко Маргарита (Дніпропетровська область)
4. Сергєєва Анастасія (Донецька область)
5. Братченко Даніелла (Київ)
6. Морозова Вікторія (Дніпропетровська область)

Бодібілдинг до 75 кг
1. Писаренко Герман (Донецька область)
2. Дуркот Іван (Закарпатська область)
3. Щибря Роман (Київ)

Бодібілдинг до 80 кг
1. Музика Андрій (Дніпропетровська область)
2. Шафран Андрій (Житомирська область)
3. Борисенко Андрій (Донецька область)
4. Сіренко Олександр (Полтавська область)
5. Штонденко Костянтин (Дніпропетровська область)

Бодібілдинг до 85 кг
1. Барсуков Георгій (Полтавська область)
2. Шульженко Артем (Запорізька область)
3. Суковатий Віталій (Сумська область)

Бодібілдинг до 90 кг
1. Павлюк Михайло (Львівська область)
2. Марченко Дмитро (Одеська область)
3. Табаков Станіслав (Харківська область)
4. Грабарчук Дмитро (Харківська область)
5. Садковський Вадим (Одеська область)
6. Йолич Тібор (Закарпатська область)

Бодібілдинг до 100 кг
1. Ференц Антон (Донецька область)
2. Богданов Олександр (Запорізька область)
3. Німець Дмитро (Чернівецька область)

Бодібілдинг понад 100 кг
1. Козира Адам (Київ)
2. Лупандін Михайло (Дніпропетровська область)
3. Романов Артем (Дніпропетровська область)
4. Мілієнко Вадим (Одеська область)
5. Гродюк Валентин (Одеська область)
6. Гаврилюк Антон (Житомирська область)



Командна першість
1. Київ – 394 бали
2. Дніпропетровська область – 259 балів
3. Одеська область – 179 балів
4. Харківська область – 163 балів
5. Запорізька область – 127 балів
6. Миколаївська область – 119 балів
7. Полтавська область – 117 балів
8. Донецька область – 114 балів
9. Черкаська область – 89 балів
10. Житомирська область – 80 балів
11. Чернігівська область – 76 балів
12. Луганська область – 65 балів
13. Львівська область – 63 бали
14. Закарпатська область – 46 балів
15. Сумська область – 44 бали
16. Вінницька область – 26 балів
17. Чернівецька область – 24 бали
18. Рівненська область – 18 балів
19. Івано-Франківська область – 12 балів
20-21. Кіровоградська область – 7 балів
20-21. Хмельницька область – 7 балів
22. Тернопільська область – 5 балів.

Фото другого дня змагань за посиланням https://drive.google.com/drive/u/1/folders/10j06mMErdoQXpX9botTJsHBmfV4T_zPI?fbclid=IwAR0VHomPGv6mdttjcclkzhCbbrc5bualrWfbbAim6ZjBlQ9Kggy_xuyYjPM