• Слайд 1
 
interatletika.com
biola



Чемпіонат України з бодібілдингу-2019
Результати першого дня змагань
26 жовтня 2019 року, Центр культури та мистецтв КПІ

Жінки фітнес
1. Тарасова Олександра (Миколаївська область)
2. Гончаренко Марина (Черкаська область)
3. Посенко Вероніка (Черкаська область)
4. Вакарова Олександра (Закарпатська область)

Бодіфітнес до 163 см
1. Савченко Алла (Харківська область)
2. Душенко Наталія (Донецька область)
3. Паволоцька Тетяна (Київ)
4. Григорук Ольга (Вінницька область)
5. Слободенюк Ліна (Донецька область)
6. Зарешнюк Марина (Запорізька область)

Бодіфітнес до 168 см
1. Шнурова Ольга (Київ)
2. Паращук Алла (Запорізька область)
3. Біла Ірина (Одеська область)
4. Прокопченко Вікторія (Сумська область)

Бодіфітнес понад 168 см
1. Шикула Юлія (Запорізька область)
2. Мруць Ганна (Черкаська область)
3. Артеменко Олена (Запорізька область)
4. Прокопчук Лілія (Житомирська область)

Велнес фітнес до 163 см
1. Бойченко Рузалія (Одеська область)
2. Москаленко Тетяна (Сумська область)
3. Єрмійчук Інна (Чернівецька область)
4. Смоліна Кристина (Запорізька область)
5. Шалашна Ангелина (Луганська область)
6. Олексіїва Луїза (Дніпропетровська область)

Велнес фітнес понад 163 см
1. Прокоп’єва Катерина (Київ)
2. Щербакова Вікторія (Харківська область)
3. Пустова Ірина (Донецька область)
4. Чернєй Катерина (Одеська область)
5. Петренко Юлія (Чернігівська область)
6. Бронська Яна (Одеська область)

Класичний бодібілдинг юніори
1. Бондаренко Нікіта (Дніпропетровська область)
2. Павлов Олексій (Харківська область)
3. Маліков Ростислав (Одеська область)
4. Зозуля Руслан (Львівська область)
5. Гречуха Ігор (Харківська область)
6. Зовдун Богдан (Київ)

Модел фітнес
1. Вельшина Тетяна (Луганська область)
2. Полапа Марина (Полтавська область)
3. Ніколаєва Карина (Запорізька область)
4. Лукашук Ірина (Хмельницька область)
5. Кравченко Віта (Дніпропетровська область)
6. Гендзьора Дар’я (Вінницька область)

Жінки фізик
1. Попова Любов (Дніпропетровська область)
2. Кушнірова Олена (Дніпропетровська область)
3. Мельченко Марина (Рівненська область)

Класичний бодібілдинг до 175 см
1. Павлов Олексій (Харківська область)
2. Усенко Владислав (Київ)
3. Тригуб Павел (Донецька область)
4. Зовдун Богдан (Київ)
5. Маковозенко Віктор (Одеська область)
6. Токовенко Владислав (Київ)

Класичний бодібілдинг до 180 см
1. Сімак Дмитро (Київ)
2. Гайдук Юрій (Миколаївська область)
3. Ксенафонтов Олександр (Черкаська область)
4. Машков Роман (Луганська область)
5. Демченко Дмитро (Харківська область)
6. Потайчук Юрій (Житомирська область)

Класичний бодібілдинг понад 180 см
1. Бондаренко Нікіта (Дніпропетровська область)
2. Паліюк Кирило (Миколаївська область)
3. Цукілов Віталій (Донецька область)
4. Беспальченко Артем (Харківська область)
5. Гострий Денис (Дніпропетровська область)
6. Зозуля Руслан (Львівська область)

Бікіні майстри 35-39 років
1. Коннова Ольга (Полтавська область)
2. Митькова Тетяна (Дніпропетровська область)
3. Краснова Галіна (Миколаївська область)
4. Трубачова Наталія (Черкаська область)
5. Яценко Маргарита (Дніпропетровська область)
6. Ганжа Катерина (Житомирська область)

Бікіні майстри понад 40 років
1. Бондаренко Лілія (Запорізька область)
2. Пилипенко Вікторія (Дніпропетровська область)
3. Грабовська Оксана (Житомирська область)
4. Литвиненко Ольга (Дніпропетровська область)
5. Скороход Ксенія (Київ)
6. Леонова Світлана (Полтавська область)

Чоловіки фізик до 176 см
1. Ткач Артем (Київ)
2. Кононенко Ярослав (Київ)
3. Амро Аль-льзубі (Вінницька область)
4. Савченко Олександр (Одеська область)
5. Маноха Сергій (Київ)
6. Якущенко Олексій (Запорізька область)

Чоловій фізик до 182 см
1. Ройко Сергій (Полтавська область)
2. Тарарієв Максим (Дніпропетровська область)
3. Глушенков Сергій (Житомирська область)
4. Бойченко Вадим (Одеська область)
5. Ціцар Валерій (Київ)
6. Бабюк Денис (Київ)

Чоловіки фізик понад 182 см
1. Нікітенко Євгеній (Чернігівська область)
2. Мунтян Олександр (Миколаївська область)
3. Донєв Олег (Запорізька область)
4. Карпенко Ілля (Одеська область)
5. Оксак Станіслав (Луганська область)
6. Панамарчук Володимир (Запорізька область)

Класик фізик
1. Зимогляд Юрій (Сумська область)
2. Жуковський Євгеній (Черкаська область)
3. Маковійчук Яромир (Дніпропетровська область)
4. Тарасов Станіслав (Харківська область)
5. Пелехатий Віталій (Чернівецька область)
6. Задніпрянський Дмитро (Харківська область)

Юніори менс фізик
1. Кононенко Ярослав (Київ)
2. Тарарієв Максим (Дніпропетровська область)
3. Жеребцов Кирило (Миколаївська область)
4. Салем Адел (Кіровоградська область)
5. Юсько Віталій (Львівська область)
6. Горпинич Андрій (Запорізька область)

Мускуляр фізик
1. Гуменюк Григорій (Закарпатська область)
2. Ткаченко Сергій (Київ)
3. Мухамед Альбараа (Харківська область)
4. Тумаш Дмитро (Харківська область)
5. Ковальов Роман (Чернігівська область)
6. Попов Василь (Одеська область)

Юніори бодібілдинг
1. Демченко Дмитро (Харківська область)
2. Кульчицький Андрій (Луганська область)
3. Туранський Назар (Київ)
4. Щибря Роман (Київ)
5. Шак Шак Рауф (Київ)
6. Гусейналієв Андрій (Вінницька область)

Бодібілдинг майстри
1. Лупандін Михайло (Дніпропетровська область)
2. Діденко Тимур (Миколаївська область)
3. Музика Андрій (Дніпропетровська область)
4. Гродюк Валентин (Одеська область)
5. Йолич Тібор (Закарпатська область)
6. Борисенко Андрій (Донецька область)

Бікіні юніорки до 160 см
1. Гнізділова Валерія (Полтавська область)
2. Шевчук Олеся (Київ)
3. Ковтонюк Юлія (Харківська область)
4. Аббасова Есміра (Київ)
5. Гаркава Яна (Житомирська область)
6. Коренкова Мілана (Львівська область)

Бікіні юніорки до 166 см
1. Миц Марина (Чернігівська область)
2. Тохтарова Катерина (Київ)
3. Куліченко Влада (Київ)
4. Бугаєва Валерія (Донецька область)
5. Бойко Олена (Полтавська область)
6. Коновалюк Еліна (Одеська область)

Бікіні юніорки понад 166 см
1. Шинкарьова Дарина (Київ)
2. Пожевілова Катерина (Київ)
3. Братченко Даніелла (Київ)
4. Тимофеєва Любов (Одеська область)
5. Якуш Дарина (Чернігівська область)
6. Бабій Марія (Тернопільська область)
7. Варгатюк Ольга (Миколаївська область)

Фото також доступні для завантаження за посиланням
https://drive.google.com/open?id=1tNcWQJr64QXn0WPLhqGw0mJehVyNawqJ