• Слайд 1
Биола
Интер Атлетика

Результати першого дня Чемпіонату України з бодібілдингу-2018

3 листопада в Києві у приміщенні Центру культури та мистецтв НТУУ «КПІ» найкращі атлети країни вийшли на змагальну сцену, для того щоб у чесній боротьбі виявити володарів нагород Чемпіонату України з бодібілдингу.
Вашій увазі результати першого дня змагань.

Категорія: чоловіки юніори  класичний бодібілдинг: абсолютна категорія

1.            Павлов Олексій              Харківська

2.            Сіренко Олександр      Полтавська

3.            Зозуля Руслан Львівська

Категорія: жінки велнес фітнес: абсолютна категорія

1.            Кулінич Ольга  Одеська

2.            Пустова Ірина  Донецька

3.            Чернєй Катерина          Одеська

4.            Юдіна Марія     м. Київ

5.            Піхно Лариса    м. Київ

6.            Єрмійчук Інна  Чернівецька

7.            Оранська Аліна              м. Київ

8.            Вдовенко Тетяні            Чернігівська

9.            Деньга Марина              Донецька

10.          Пастух Євгенія м. Київ

11.          Коваленко Анна            м. Київ

Категорія: чоловіки юніори  класичний бодібілдинг: абсолютна категорія

1.            Павлов Олексій              Харківська

2.            Сіренко Олександр      Полтавська

3.            Зозуля Руслан Львівська

Категорія: чоловіки класичний бодібілдинг : до 175 см

1.            Худяков Валерій            Одеська

2.            Усенко Владислав         м. Київ

3.            Згуровський Вячеслав Миколаївська

4.            Павлов Олексій              Харківська

5.            Калашніков Вадим        Одеська

6.            Онищак Юрій   Львівська

7.            Сіренко Олександр      Полтавська

Категорія: жінки бодіфітнес: до 163 см

1.            Буско Дарина  Рівненська

2.            Говєєва Анастасія          м. Київ

3.            Шороких Яна   Дніпропетровська

4.            Душенко Наталiя           Донецька

5.            Минайло Ольга              Харківська

6.            Слободянюк Аліна       Донецька

7.            Гайдайржи Анастасія   Одеська

Категорія: чоловіки класичний бодібілдинг : понад 175 см

1.            Пустовіт Микита            м. Київ

2.            Смола Iгор        Одеська

3.            Андреїшин Володимир             Львівська

4.            Приходько Максим      м. Київ

5.            Ксенафонтов Олександр           Черкаська

6.            Бурий Ярослав                Харківська

7.            Коношенко Сергій        м. Київ

8.            Демченко Дмитрий     Харківська

9.            Зозуля Руслан Львівська

10.          Токовенко Владислав м. Київ

 

Категорія: жінки бодіфітнес: до 168 см

1.            Козинець Вікторія         Харківська

2.            Попова Любов                Дніпропетровська

3.            Романович Наталія       Волинська

4.            Артеменко Олена        Запорізька

5.            Любарська Анна            Львівська

6.            Васильєва Юлія              Донецька

 

Категорія: жінки бодіфітнес: понад 168 см

1.            Шикула Юлія   Запорізька

2.            Приходько Марина      м. Київ

3.            Немировська Ганна      Луганська

4.            Єршова Марина             Одеська

5.            Марочкіна Ірина            Донецька

 

Категорія: чоловіки фізик: до 176 см

1.            Подопригора Руслан   Одеська

2.            Ключник Дмитро          Запорізька

3.            Матєішин Олег               Миколаївська

4.            Кононенко Ярослав     м. Київ

5.            Сторож Ігор      Вінницька

6.            Плієв Марат     м. Київ

7.            Смагін Ростислав           Волинська

8.            Дрозд Владислав          м. Київ

9.            Чечотка Олексій            Чернігівська

10.          Маняко Андрій               Чернігівська

11.          Мохнар Владислав       Сумська

12.          Істратій Олександр       Чернівецька

13.          Дроздов Денис              Житомирська

14.          Буйновський Євген       Миколаївська

 

Категорія: чоловіки фізик: до 182 см

1.            Маковійчук Яромир     Дніпропетровська

2.            Ковальчук Олег              Житомирська

3.            Москаленко Володимир          Одеська

4.            Бойко Вячеслав              Чернігівська

5.            Бороденко Петро         м. Київ

6.            Турбін Євген     м. Київ

7.            Губанов Владислав       Донецька

8.            Ященко Павло м. Київ

 

Категорія: чоловіки фізик: понад 182 см

1.            Кавалер Ігор    Дніпропетровська

2.            Клап Сергій       Донецька

3.            Нікітенко Євгеній           Чернігівська

4.            Муць Роман     Львівська

5.            Соколовський Роман  м. Київ

6.            Нелін Андрій    Сумська

7.            Довгалюк Євгеній         м. Київ

8.            Сорока Олександр       Одеська

9.            Кочінашвілі Ілля             м. Київ

10.          Булаш Богдан  Чернігівська

 

Категорія: жінки юніорки фітнес-бікіні: понад 166 см

1.            Устименко Альбіна      м. Київ

2.            Вітізь Ірина        Дніпропетровська

3.            Петровська Анна           Вінницька

4.            Шевская Людмила       Харківська

5.            Покидько Катерина     м. Київ

6.            Довгая Анастасія            Дніпропетровська

7.            Стрекаловских Ілона   м. Київ

8.            Ткаченко Вiкторiя          Одеська

Категорія: чоловіки масл фізик: абсолютна категорія

1.            Ткаченко Сергій             м. Київ

2.            Ніколайчук Олександр               Чернігівська

3.            Скрипальщіков Олексій             Одеська

4.            Ющенко Владислав     Черкаська

5.            Шавлюков Руслан         Харківська

 

Категорія: жінки майстри фітнес-бікіні: до 163 см

1.            Бондаренко Лілія          Запорізька

2.            Литвиненко Ольга        Дніпропетровська

3.            Самойлова Євгенія       Запорізька

4.            Лобань Анна    Запорізька

5.            Лєонова Ольга                м. Київ

6.            Осинська Олена             Житомирська

7.            Кіцена Ольга    Вінницька

8.            Мірошніченко Оксана                Одеська

9.            Грабовська Оксана       Житомирська

10.          Макарова Віта м. Київ

11.          Педченко Мирослава Одеська

12.          Мальченко Надежда   м. Київ

13.          Каменецька Оксана     Донецька

Категорія: жінки майстри фітнес-бікіні: понад 163 см

1.            Омельченко Тетяна     Дніпропетровська

2.            Мітькова Тетяна            Дніпропетровська

3.            Удовенко Людмила     м. Київ

4.            Міхно Ольга     Кіровоградська

5.            Коротенко Олена         м. Київ

Категорія: чоловіки майстри бодібілдинг: абсолютна категорія

1.            Могер Андрій  Одеська

2.            Борисенко Андрій        Донецька

3.            Лахман Руслан               Житомирська

4.            Щербец Микола           Миколаївська

5.            Мендак Генадій             Запорізька

Категорія: жінки юніорки фітнес-бікіні: до 166 см

1.            Лукієнко Катерина       Харківська

2.            Шевчук Олеся м. Київ

3.            Яннова Катерина           Луганська

4.            Гур`янова Дарина         Харківська

5.            Гаркава Яна      Житомирська

6.            Трач Олександра           Одеська

7.            Глив'як Марта Львівська

8.            Шевченко Вікторія       Сумська

9.            Боженко Яна    м. Київ

10.          Кальчук Катерина         Львівська

11.          Гнізділова Валерія        Полтавська

 

Категорія: чоловіки юніори фізик: абсолютна категорія

1.            Подопригора Руслан   Одеська

2.            Кононенко Ярослав     м. Київ

3.            Соколовський Роман  м. Київ

4.            Мохнар Владислав       Сумська

5.            Дрозд Владислав          м. Київ

6.            Губанов Владислав       Донецька

7.            Смагін Ростислав           Волинська

8.            Дроздов Денис              Житомирська

9.            Пархомей Максим       Волинська

10.          Істратій Олександр       Чернівецька

11.          Ященко Павло м. Київ

Категорія: чоловіки юніори бодібілдинг:  абсолютна категорія

1.            Демченко Дмитро       Харківська

2.            Кражан Дмитро             Львівська

3.            Чумак Михайло             Одеська

4.            Єременко Роман           Полтавська

Категорія: жінки фітнес: понад 163 см

1.            Тарасова Олександра Миколаївська

2.            Надєжка Ганна                Дніпропетровська

3.            Дорошенко Маргарита             Донецька

4.            Гончаренко Марина    Черкаська