• Слайд 1
Биола
Интер Атлетика

У Києві пройшов перший етап реєстрації учасників Чемпіонату України з бодібілдингу-2018

У відомому на всю країну столичному фітнес клубі «Олімп» 2 листопада 2018 року пройшла реєстрація учасників Чемпіонату України з бодібілдингу. Більше ста  атлетів з різних куточків України скористались можливістю напередодні змагань зареєструватись для участі у національному чемпіонаті.
Серед тих, хто сьогодні потрапив до об’єктиву прес-служби ФББУ переможці та призери національних та міжнародних змагань Ольга Кулінич (велнес фітнес), Маргарита Дорошенко (фітнес), Яна Широких (бодіфітнес), Анастасія Говєєва (бодіфітнес), Андрій Могер (бодібілдинг), Євгенія Самойлова (фітнесс-бікіні) та багато інших провідних українських атлетів.

Нагадуємо, що спортсмени також мають право зареєструватись для участі у чемпіонату в день виступу (в суботу або неділю).

 

Чемпіонат України з бодібілдингу відбудеться 3-4 листопада у приміщенні Центру культури та мистецтв НТУУ «КПІ» за адресою пр-т Перемоги, 37 (ст. м. Політехнічна). 

Під час цих змагань найкращих визначатиме еліта вітчизняного бодібілдингу в семи дисциплінах цього виду спорту: бодібілдинг, бодіфітнес, фітнес, чоловіки-фізік, фітнес-бікіні, велнес та дитячий фітнес. Для цілої низки атлетів чемпіонат України буде контрольним стартом перед участю в чемпіонатах світу, які у листопаді та грудні відбудуться в Іспанії (чоловіки та ветерани) й Еквадорі (юніори). Також в чемпіонаті України візьмуть участь спортсмени, які цього року вже здобули титули переможців та призерів найпрестижніших міжнародних форумів.

 Галерея реєстрації за посиланням https://www.facebook.com/pg/FEDERATION.BODYBUILDING.UA/photos/?tab=album&album_id=1140388196099780&__xts__%5B0%5D=68.ARBZghbAmUyczytVRDG-8N4FjAxquwBAqsIRXr35EzI55fmlClC_zouSjvg0eLsuz9qXA3qa3ixJuP6RUboSCrrp_g-j8vIRUO23BpwCLXUKyl75MOyapIfFKaVozIYzN8r-OpdPujCiWcrueY89zJk2S0zTbzNq_x-xd8mihSIumadx0guSMdCNJgFGHo76rNOS6lBb52s&__tn__=-UC-R

Розклад змагань:

3 листопада (субота):

11:00-15:00 Попередні змагання

16:00-19:00 Фінали у дисциплінах: фітнес (жінки), класичний бодібілдинг (чоловіки), бодіфітнес (жінки), фізік (чоловіки)

 

4 листопада (неділя):

9.00-13.00 Дитячо-юнацький фітнес (хлопці та дівчата 7-15 р.), та модельний фітнес (дівчата 7-15 р.).

13:00-13:20 Урочисте відкриття змагань

13:20-16:00 Попередні змагання

17:00-20:00 Фінали у дисциплінах: бодібілдинг (чоловіки), фітнес-бікіні (жінки), фітнес (чоловіки).