• Слайд 1
Биола
Интер Атлетика

У Рівному відбувся Кубок Західного регіону України з бодібілдингу

31 березня 2018 року в Рівному вперше пройшли змагання з бодібілдингу - Кубок Західного регіону України. Підтримати почин керівника Рівненської федерації - Валерія Ніколайчука приїхали президент Національної Федерації бодібілдингу України - Ігор Делієв та член Виконкому ФББУ - Олександр Гордієнко.

Місцем проведення турніру був обраний міський палац культури «Текстильник» на сцені якого розгорнулася боротьба за нагороди Кубку Західного регіону України.

Варто відзначити, що організатори дуже відповідально підійшли до проведення форуму з бодібілдингу. Ведучим турніру став відомий рівненський телеведучий і спортивний журналіст Віктор Самчук.  Значно настрій глядачам підняв півгодинний виступ популярного гурту «Мангуст», якому, безумовно, свого часу додала популярності участь в телешоу "Х-фактор". Для переможців і призерів Кубку Західного регіону України були виготовлені в Європі відмінні медалі і приготовлені спонсорами в якості призів кілограми спортивного харчування.

У церемонії відкриття змагань взяли участь начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський, президент ФББУ Ігор Делієв та керівник оргкомітету Валерій Ніколайчук.

Перед заповненою глядацькою залою «Текстильника» виступили спортсмени з семи регіонів України: Києва, Закарпатської області, Рівненської області, Волинської області, Львівської області, Хмельницької області, Івано-Франківської області.

Абсолютними тріумфаторами Кубку Західного регіону України стали:

Андреїшін Володимир з бодібілдингу, Владислав Тімчаюк в дисципліні «менс фізик», Юлія Дударец в «фітнес-бікіні».

 Сотні світлин зі змагань найближчим часом будуть опубліковані на ресурсах ФББУ, а поки увазі любителів бодібілдингу фото нагородження і результати Кубку Західного регіону з бодібілдингу.

Відзначимо злагоджену й оперативну роботу секретаріату на чолі з Оленою Богдановою.



Результати  Відкритого Кубку Західного регіону з бодібілдингу, класичного бодібілдингу, менс фізік, бодіфітнесу та фітнес-бікіні.                                                                                         

31 березня 2018 року, м. Рівне                             

Бодібілдинг - юніори                                 

1. Натяжко Віталій         Рівне   

2. Вереш Едван               Закарпатська область

3. Дюрій Євген                Львів    

Менс фізік до 176 см                                   

1. Кононенко Ярослав    Київ      

2. Смагін Ростислав      Волинська область      

3. Мельник Дмитро     Рівне   

4. Альхаж Ахмед           Львів    

5. Фляк Руслан                Львів    

Менс фізік + 176 см                                     

1. Тимчаюк Владислав     Рівне

2. Навойтко Роман        Хмельницький              

3. Товт Ігор        Закарпатська область

4. Мараховський Григорій        Рівне   

5. Клімчук Андрій          Рівне   

6. Фединець Іштван     Закарпатська область


Бодібілдинг чоловіки                                 

1. Натяжко Віталій         Рівне   

2. Вереш Едван               Закарпатська область

3. Вирста Назар               Івано-Франківськ          

4. Лисак Ярослав            Львів    

Класичний бодібілдинг                                            

1.  Андреїшин Володимир        Львів    

2. Ляшенко Андрій       Львів    

3. Приходько Максим   Київ      

4. Кись Богдан Львів    

Бодіфітнес                                       

1. Шинкар Ольга            Львів    

2. Романович Наталія Волинська область 
     

Бікіні до 164 см                                              

1.  Дударец Юлія           Київ      

2.  Чмуневич Юлія         Рівне   

3. Жабчик Любов           Рівне   

4. Шендюх Ангеліна    Волинська область
      

Бікіні + 164 см                                 

1. Кучерява Аліна          Київ      

2. Вернюк Марія            Рівне   

3. Сокол Анастасія         Львів    

4. Горда Анастасія         Київ      

5. Ільків Мирослава     Львів    

6. Бонго-Мако Бiанка Закарпатська  

Абсолютні переможці                                              

Бодібілдинг Андреїшин Володимир   Львів    

Менс фізик Тимчаюк Владислав           Рівне   

Бікіні Дударец Юлія     Київ      


 Фото за посиланням https://www.facebook.com/pg/FEDERATION.BODYBUILDING.UA/photos/?tab=album&album_id=983326421805959

1

2

3

4


5

6

7

8

9

10

11

12

12

13

15

16